“Nuk mund ta mohosh diēka, pa e njohur mė parė dhe nuk ke tė drejtė ta pėrbuzėsh e shpėrfillėsh, kur tė mungon ēdo lloj njohje pėr tė”... Mihal Ekonomi

Na kontaktoni në adresën:

L.3 Rruga Tregtare (ish shkolla “16 shtatori”) Durrës

Tel: 052230587 Cel: 0692084667
E-mail : info@mihalekonomi.com
mihalekonomi@hotmail.com

Diploma e pare

Matura

NXËNËSIT MË TË MIRË NDËR VITE

ARRITJET NDËR VITE

Arritje

Foto festa abetares

Festa Abetares 2005 Festa Abetares 2005
2005 2006
Festa Abetares 2005 Festa Abetares 2005
2007 2008
Festa Abetares 2005 Festa Abetares 2005
2009 2010
Festa Abetares 2005 Festa Abetares 2005
2011 2012

 

 

Video festa abetares

   
2009 - 2010   2010 - 2011