“Nuk mund ta mohosh diēka, pa e njohur mė parė dhe nuk ke tė drejtė ta pėrbuzėsh e shpėrfillėsh, kur tė mungon ēdo lloj njohje pėr tė”... Mihal Ekonomi

Na kontaktoni në adresën:

L.3 Rruga Tregtare (ish shkolla “16 shtatori”) Durrës

Cel: 069 40 59 756

Cel: 069 83 40 006

E-mail:

info@mihalekonomi.com

mihalekonomi@hotmail.com

m.ikonomijop@yahoo.com

          

 

 

NXËNËSIT MË TË MIRË NDËR VITE

ARRITJET NDËR VITE

Arritje

ADMINISTRATA E SHKOLLES

Haki Ēopani

Administrator

 

Flora Moja

Sekretare & llogaritare

 

Irma Leka Noçka

Ekonomiste

 

Firdus Karagjuzoviq

Kontabilist i liçensuar

stafi pedagogjik
Ka drejtuar dhe administruar shkollën që nga themelimi i saj më 2002. Ka një karrierë të sukseseshme në punën e saj si mësuese e gjuhës dhe e letërsisë në shkollën e mesme "Gjergj Kastrioti " dhe më pas si inspektore e gjuhes dhe letersise pranë DAR Durrës. Është diplomuar në UT dega gjuhë -letërsi. Ka kryer kualifikime pasuniversitare në lëndët: “Letersi, Teori e letersise, Filozofi”. Është shpallur “Mësuese e vitit për letërsinë” në vitin 1999. Është vlerësuar me titullin "Nderi i Punës" nga Bashkia Durrës në vitin 2004. Ka botuar shkrime të ndryshme të karakterit kritik -letrar, biografik dhe gjuhësor. Gërshetimi i eksperiencës së gjatë me kualifikimet e pandërprera e kanë bërë shumë të sukseseshme në punën që bën pa u lodhur, plot dinamikë e vitalitet.

Elsa Hila

Elsa Ekonomi Hila

Zëvendësdrejtore e shkollës

Pranvera Shehi

Pranvera Shehi 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cikli i Ulët

 

 

 Stafi Pedagogjik nė vite
Elsa Hila Ish Drejtoreshe e shkolles
Ana Prifti Fizikė
Majlinda Traja Gjuhė shqipe, letėrsi
Vjollca Rrėmbeci Filozofi
Gjergj Frashėri Matematikė
Hilmi Bekteshi Matematikė
Neviana Urumi Fizikė
Doreta Sheldia Edukim fizik
Diana Zeqiri Biologji
Klarita Tivari Anglisht
Eriola Daci Gjermanisht
Gjon Ēetaj Matematikė
Alma Abazi Kimi
Ruzhdi Gole Gjuhė shqipe, letėrsi
Arjana Rrapi Fizikė
Ilir Xaxa Gjeografi
Floresha Janko Histori
Jorgji Noēka Biologji-Kimi
Bardhyl Ballanca Matematikė
Gentian Shahini Fizikė
Leonard Marangoni Edukim fizik
Eva Cami Biologji-Kimi
Rudina Rexha Histori
Anila Subashi Italisht
Morena Ēitozi Anglisht
Blerta Ēelēima Filozofi
Yllka Rustemi Histori-Gjeografi
Mariola Spanjolli Matematikė, Italisht
Marsilda Bajrami Gjuhė shqipe, letėrsi
Pranvera Shehi Anglisht
Parashqevi Pallogu Fizikė
Edi Buharaja Edukim muzikor
Stafi Pedagogjik nė vite (mėsues me kohė tė pjesėshme)
Prof.Dr. Ilia Prifti Fizikė
Prof.Dr. Zenun Mulaj Fizikė
Alma Golgota Teknologji
Arben Golgota Edukim Fizik
Shqipe Meēe Anglisht
Myzejen Agolli Histori-gjeografi
Arben Babameto Fizikė
Anduena Ballo Biologji-Kimi
Juliana Previzi Anglisht
Ema Ēullaj Anglisht
Mimoza Gurabardhi Teknologji
Alma Stana Informatikė
Rajmonda Aliu Fizikė
Enkelejda Kokomani Gjermanisht
Elena Bebo Teknologji
Vali Kalaja Matematikė
Polikseni Sila Gjuhė shqipe Letėrsi
Hajrie Ēelēima Matematikė
Entela Shameti Histori-gjeografi
Kristaq Prifti Teknologji
Tomor Mezini Matematikė
Rozi Prevazi Kimi
Vera Vasia Gjuhė shqipe Letėrsi
Shqipe Xhaferri Fizikė
Edlira Troplini Gjuhė shqipe Letėrsi
Stafi Pedagogjik nė vite (mėsues cikli ulėt)
Llambrini Kėrēaku  
Groshe Gjergji  
Thomaidha Tiri  
Adriana Spirollari  
Diella Isaku  
Florida Panariti  
Enkelejda Marangoni
Malvina Kona  
Edlira Llaho