“Nuk mund ta mohosh diēka, pa e njohur mė parė dhe nuk ke tė drejtė ta pėrbuzėsh e shpėrfillėsh, kur tė mungon ēdo lloj njohje pėr tė”... Mihal Ekonomi

Email shkolla jopublike Mihal Ekonomi ne youtubeShkolla jopublike Mihal Ekonomi ne facebook
 

Na kontaktoni në adresën:

L.3, Rruga Tregtare, (ishshkolla 16 Shtatori) Durrës

Tel: 0698340006 Cel: 0694059756
E-mail : info@mihalekonomi.com
mihalekonomi@hotmail.com; m.ikonomijop@yahoo.com

Diploma e pare

Matura
NXĖNĖSIT MĖ TĖ MIRĖ NDĖR VITE
ARRITJET NDËR VITE

Arritje

FOTOGRAFI NGA SHKOLLA

FESTA ABETARES

FESTA ABETARES

MARATONA RINORE

Maratona rinore

AKTIVITETE

AKTIVITETE SHKOLLORE

 

100 vjetori i Pavarsisë

 
VIDEO

FESTA ABETARES

MARATONA RINORE

Maratona rinore

AKTIVITETE

AKTIVITETE SHKOLLORE